דשא מלאכותי

אולי חשבת על דשא מלאכותי זמן מה, אך אינך בטוח שזה טוב עבורך. אם אתה רוצה להיראות ולהרגיש כמו דשא ללא דרישת המים של בטון, נראה כי דשא מלאכותי הוא התשובה. בעלי בתים שרוצים פחות מים – ומשתמשים במדשאה כמדשאה – צריכים לשקול זאת.

כדי למנוע בוץ ומים להיסחב לחצר ולהיכנס לביתך, ניתן להתקין דשא או דשא מלאכותי באזורים שונים, כולל בריכות שחייה, גנים, מדשאות ואזורים אחרים בבית. עשב לחיות מחמד הוא אופציה נהדרת עבור אלה המחפשים מראה טבעי יותר עבור חיות המחמד שלהם כמו כלבים, חתולים, סוסים או אפילו ציפורים.

אתה יכול להניח דשא מלאכותי משלך, בדיוק כמו שהיית פורץ קרקע מבלי להשתמש במים. אם עשבים שוטים הם בעיה, אתה יכול להניח שכבת דשא המונעת צמחים של עשבים שוטים על הדשא שלך ולגרום לבליטות ושינוי צבע.

דשא לחיות מחמד

הוא מושלם עבור חברים עם ארבע רגליים שיכולים ליהנות בחברים פרוותיים, ותוכלו לקבל דשא מלאכותי שאורכו בסוף הקיץ. דשא מלאכותי לחיות מחמד יכול לנוע בין דשא, שהוא אידיאלי לדשא, לבין דשא מלאכותי, וזה נהדר במרפסות ובחללים מקורים. זוהי אלטרנטיבה מצוינת לדשא מלאכותי מכיוון שניתן לחתוך אותה לגדלים שונים על פי צרכיך. חיות מחמד מוריקות באופן מלאכותי: דשא מלאכותי לכלבים וחתולים: דשא מלאכותי זה יכול להיות גדול של דשא גדול מדשא בגינה או באזור מקורה, כמו גם דשא מזויף שגדול במרפסת או באזור מקורה.

דשא מלאכותי מתוכנן להחזיק מעמד לאורך זמן רב

לכן תרצו לוודא כי תבחרו במוצר שיוכל להציע בדיוק את זה. אורך החיים של הדשא המלאכותי שלך יהיה תלוי בכמה גורמים, כולל כמות התחזוקה השוטפת שאתה מבצע, גודל הדשא והתנועה שהיא מקבלת. אולי הגורם החשוב ביותר שיש לזכור כאשר בוחנים את היתרונות והחסרונות של דשא מלאכותי הוא שלא כל דשא מלאכותי זהה. לדשא מלאכותי כמה חסרונות, כמו לכל דשא מלאכותי, אך הם לא בהכרח זהים לדשא אמיתי.

הפופולריות של דשא מלאכותי מראה כמה אנחנו מנותקים מעולם הטבע וכמה הסביבה שלנו מאוימת על ידי זה.

זו הסיבה שאנשים רבים מסתמכים כעת על דשא מלאכותי שיגרום לגנים, לבתים ולנכסים שלהם להראות טוב כל השנה.

יותר בעלי בתים חוסכים זמן

מים וגבם על ידי מעבר מדשא אמיתי לדשא מלאכותי, אך שימוש בדשא מלאכותי מטעמי נוחות נתקל לעיתים בהתנגדות. חקיקה מנסה לעיתים קרובות לשמר את היופי הטבעי של דשא טבעי כמו דשא, ובכך להגביל נופים קשים ואזורים אקראיים, כולל דשא מלאכותי. דרום מערב המפותח לעתים קרובות, למשל, הסיר דשא טבעי מחצרות, מגרשי ספורט ופארקים, ורבים בוחרים במקום דשא מלאכותי. בברוקלין, שם גושי פחם חומים בני ארבע וחמש קומות, מרוחקים מקרוב, חוסמים את השמש, בעלי בתים מגלגלים דשא מלאכותי על גגות בתיהם כדי לחסום את השמש. מכיוון שדשא מלאכותי נרכש לניקוז גדול יותר, יש צורך בהכנה נכונה של האדמה הבסיסית כדי למנוע שלוליות. בנוסף, עבודה מקיפה על הקרקע חיונית כדי לחזור לדשא אמיתי לאחר השימוש בדשא המלאכותי. יתכנו גם חששות מהדשא שצומח על דשא מלאכותי, שלא נראה טוב ומקשה על הטיפול.

דשא מלאכותי חם כמו דשא אמיתי

אבל יש מוצר למילוי דשא, Hydrochill, שעוזר לשמור על טמפרטורה נמוכה. דשא מלאכותי יכול להיות גם חם מדשא אמיתי ולגרום למכת חום בשל שטח הפנים הגבוה שלו ולחותו הגבוהה. יש תוצר לוואי למילוי דשא מלאכותי, Hydrochills, שעוזר לשמור על טמפרטורה גבוהה.

דשא מלאכותי חם כמו דשא אמיתי, אך יש מילוי דשא מלאכותי דרך – מוצר, הידרוצ'יל, מוצר למילוי דשא שעוזר לשמור על טמפרטורה נמוכה.

דשא מלאכותי הפך לאופציה בת קיימא עבור הדשא הביתי מכיוון שהוא קל לתחזוקה ואין צורך במים

התחזוקה היא מינימלית, כלומר אין משתמשים בחומרי הדברה או דשנים, ודשא מלאכותי נועד להראות מציאותי ככל האפשר. בניגוד לדשא אמיתי, דשא מלאכותי אינו מצריך טיפול מיוחד בכדי שייראה רענן ככל שעונות השנה מתחלפות. כשאתה שותל את הגינה שלך, נראה שיש לך דשא ירוק טרי לאורך כל השנה – אך למעשה מדשאה מזויפת היא הרבה יותר זולה עבור הכלב שלך מאשר שמירה על מדשאה אמיתית.

מדשאות מכוסות דשא אמיתי דורשות כמות עצומה של תחזוקה שוטפת בכדי לגרום להן לנבוט

וכאן טמונה הבעיה הברורה. המשמעות היא שאם יש לכם דשא מלאכותי, תצטרכו להשקיע זמן בכיסוח, גיזום וטיפול בגינה שלכם. עשב אינו בעיה עם דשא מלאכותי, אך הוא עולה כל כך הרבה זמן וכסף.