הסרט קריפטו

בקיצור קורט ראסל, ביו קנאפ, לוק המסוורת 'ואלכסיס בלדל מככבים במשחק הקריפטוטריל הזה. למרות שהקריפטו מתואר בצורה בולטת, הסרט אינו מתאר זאת היטב.

החדשות הטובות עבור חובבי הקריפטו הן שיש סרט על קריפטו, אבל זה מאוד קשור לקריפטו. הסרט עוסק במאפיוזיה רוסית והלבנת הון, אך הדמויות הראשיות מפטפטות דרך העלילה הכבדה כמו זומבי מדוכא קשות.

תוכנית הלבנת ההון

היא סרט פעולה העוסק בפשעי רשת עם האחים המסוורת 'כשחקני משנה. מתברר, כפי שמסבירה נתון אחד, כי הבנקים הגדולים חוששים להפוך לבלתי רלוונטיים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, וקונים מטבעות קריפטוגרפיים כדי להעלות את המחיר (בתיאוריה, מחיר גבוה יותר יהפוך מטבעות קריפטוגרפיים לבלתי משתלמים ומרתיעים אנשים לקנות אותם). אנו יודעים שהמערכת היא ביטקוין מכיוון שקורט ראסל, חקלאי מחוספס עם מרד וקעקוע את המאפיה הרוסית הרוסית בסרט פעולה אמריקאי מכובד.

קוראים לו מרטי, הוא מגלם את ביו קנאפ, שחקן ששמו של הדמות לא משנה כי כולם בחור גנרי. גודי שתי נעליים מרטי, סוג הבחור שמגיע למסיבה שלך ומתקשר למשטרה כי אנשים מעשנים ליד הבריכה.

ביו קנאפ מגלם את מורטון

קצין ציות בבנק שהקפדה הפטריוטית שלו על חוקי הלבנת הון מעיפה אותו מחוץ למטה שבניו יורק. לאחר שעבר להתיישבות המקומית בעיר הולדתו בצפון המדינה, הוא מוצא את המקום עד מהרה המודרניות. קנאפ מגלם את מרטין דוראן ג'וניור, מנהל כספים צעיר מניו יורק שמפנה עורף לאביו החקלאי (מרטין האב ראסל) ולאח (כלב המסוורת ').

ההיצע הנוכחי

הוא רשת סרטי הסייבר הנוכחית 18 בדצמבר 2019 מה שכל הורה צריך לדעת מה כל הורה צריך לדעת קריפטו 2019 בכיכובם של ביו קנאפ ואלכסיס בלדל היא דרמת פשע עם סצנות מטבעות קריפטוגרפיים ואלימות גרפית. הסרט, שהופעל בפיראטיות לאחר שנתפס קריפטו בהיקף של 1.5 מיליון דולר בניו זילנד, הוא bcryptopia, bitcoin blockchain, bfuture ו- binternet. ניתן לשכור אותו ב- DVD ובלו ריי.

Crypto (2019)

הוא מותחן פשע אמריקאי העוסק בהלבנת הון באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. ביים אותו ג'ון סטלברג ג'וניור ונכתב על ידי ג'פרי אינגבר, דייוויד פריג'ריו וקרליל אובנק. מרטין (מרטי דוראן), אנליסט נגד הלבנת הון (AML) במטה בנק אומניקורף במנהטן.

ב- 22 בספטמבר 2018 בנקאי בוול סטריט מקשר עם גלריית אמנות קטנה קורט ראסל מכותרת על הסרט החדש The Crypto שצפוי להגיע למסך הגדול בתחילת 2019. מאז צאת הסרטים, ביטקוין השיג מחירים גבוהים יותר מכל מטבע אחר.

הביטקוין חוזר היום לחדשות בגלל עליית המחירים האחרונה שלו, והסרט התקבל בחום. כמו הרבה משיכות של התקופה, הסרט תפס נושא מגמה והתפלל שהמגמה תעלה.

לקריפטו

המבוסס על ג'ון סטלברג ג'וניור, יש את מה שצריך כדי להיות שובר קופות, עם צוות שחקנים משובץ כוכבים שכולל את קורט ראסל, אלכסיס בלדל והאחים המסוורת 'האחרים. אם אתה מחפש מטבע מטבע שעושה הכל נכון, שקול את Cryptopia: Bitcoin, Blockchain ועתיד האינטרנט. הסרט ביים אותו במאי שביים את הסרט המקורי, ובכיכובם של ביו קנאפ, אלכסיס בלדלס ולוק המסוורת ', הוא מציע את אחד המותחנים הטובים ביותר אי פעם. בקיצור, אם תרצו לקבל סקירה מהירה על מסע הביטקוין בין השנים 2008 ל -2016, תוכלו לצפות בהפקה זו בת 15 שעות. הסרט התיעודי 2020 מספק תובנה לגבי פעולתה של המערכת האקולוגית של ביטקוין ומטפל באתגרים, במחלוקות ובעיות פיתוח אחרות.

שיא מסוים הוא הסצנה בה ארל מסביר לאישה כיצד עובד הביטקוין. זה סרט שלם של חשיפה, והיה לי קושי להראות לקהל סרט על קריפטוגרפיה והלבנת הון, כי אתה צריך להסביר את הדברים בזמן שאתה הולך.

בעוד שג'רמי האריס נהדר כארל, לחברי הביטקוין יש הרבה מה לעשות עם העלילה בפועל ומשאירים אותו מחוץ לעין הציבור, וחבל. אלכסיס בלדל (פוסטר סרטים) – המובילים הנשיים טובים ומתקשרים היטב עם הסיפור.

הטון כל כך מושתק שהם נאלצו לנקוט בדיאלוג מושתק בטריילר

גם Slate וגם Mashable מתח ביקורת על הטריילר על סצינות פריצה ועל ניסיון הבמאי ג'ון סטלברג ג'וניור לתאר מטבעות קריפטוגרפיים עם צילומי מסך של אפסים וכאלה. הסרט נראה טוב; הדיאלוג מעובד ומוחצן כמו תסריט הוליוודי, שלא לדבר על המאמץ הנשמע שעומד בפני השחקנים כשמנסים לומר משפטים רעים.

אם סוחר מצפנים מצליח הולך לחבר הקריפטו שלו והוא משקיע כסף בביטקוין

אנחנו לא פותחים ICO בסרט שלנו. פלטפורמת ההצפנה מפוצצת את עצמה, ואני חושב שפלטפורמת הווידאו לפי דרישה מפוצצת את עצמה כי זו דרך עבורך לשלם באמצעות הצפנה. הם משתמשים בו כתשלום, והם עושים זאת מכיוון שאנשים שאוהבים את הסרט אוהבים קריפטו.

The Crypto Rush

הוא סרט בבימויה של ליליאנה פרטנבה המפשט מטבעות קריפטוגרפיים וחסימות עבור הדיוטות. אחת התלונות העיקריות על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים היא שהם לא משמשים לעסקאות יומיומיות. ד"ר דניאל קים, מומחה לקריפטוגרפים, מציג הבנה כיצד פועל מונרו וכיצד הוא רלוונטי למטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי וכיצד הדבר ישפיע על מטבעות הקריפטו בעתיד.

Crypto

הוא מותחן עם מטבעות קריפטוגרפיים כעלילה המרכזית, ואנחנו יכולים לצפות לעוד סרטים מהסוג הזה בעתיד כאשר הקריפטוגרפיה תהפוך לחלק מהמערכת הכלכלית המרכזית. אם אתה קורא את זה כאלגוריה קריפטו על המאבק של ביטרקס למתן ביטול רישיון, או כתרגיל לשטיפת מוח בהלבנת הון או גרוע מכך, זו קריאתך. למרות שזה קשור מעט מאוד למטבעות קריפטוגרפיים, זו דיאטה משכנעת עבור הביטקוין.