WEB DESIGNER

אולי שמתם לב שעדיין יש בלבול רב סביב השימוש במונח "עיצוב אתרים" בעיצוב ופיתוח אתרים. בעיני מומחים בתחום זה אולי נשמע די מיותר, אבל זהו.

אני מקווה שמאמר זה הבהיר את ההבדל בין מעצב אתרים למפתח אתרים ויעזור לך להחליט כיצד לבחור בין "מעצב אתרים" למפתח אתרים

אני מקווה שמדריך זה נתן לך הבנה טובה יותר של מה יש ולא חשוב לבניית אתר. אם אתה מעצב אתרים, סביר להניח שאתה תהיה חלק חשוב בתהליך העיצוב והפיתוח של האתר שלך, ואם לא, אתה יכול להיות מפתח אתרים.

למטרות מאמר זה

אנו יכולים בעיקר להבין את עיצוב אתרים כהיבט חזותי של אתר. כאדריכל, מעצב אתרים יפתח את המראה, התחושה והעקיפה – אלמנטים הזקוקים לפונקציונליות לחוויית משתמש חלקה. בעוד שמעצב אחראי למראה ולתחושה הכללית של האתר, היזם אחראי על הפיכת עיצוב אתרים לפלטפורמה מתפקדת.
כדי לקרוא עוד בנושא של WEB DESIGNER ובניית אתרים יש לגשת לאתר aramapp.info

אם אתה זקוק למישהו שיצור את הוויזואליות לאתר שלך, כולל פריסת האתר, עיצוב הפריסה, עיצוב התוכן והממשק, חפש מעצב אתרים. מעצב רוצה ליצור לוגו המייצג את סגנון העיצוב שלו ומושך לקוחות המחפשים עיצוב אתרים מסוג זה.

מעצב אתרים יעבוד איתך ליצור אתר ייחודי לחלוטין לעסק שלך

בעוד שמעצבי אתרים מציעים תבניות מעוצבות שיכולות לשמש חברות אחרות, מעצבי אתרים ייצרו אתרים עם מותג ייחודי לחלוטין. זה מוביל לכך שאתה יוצר תכונות מותאמות אישית שאין לאף אחד אחר, כגון מעבר הלוך ושוב בין גרסאות שונות של אותו אתר, צבעים שונים וסגנונות שונים.

החפיפה בין עיצוב אתרים לעיצוב UX

היא אידיאלית לעשות דברים כמו שיפור מתמיד של האתר שלך עם נתוני משתמשים. היכולת ליצור אסתטיקה יפה עם מעצב אתרים יכולה להיות שימושית כשעוברים לעיצוב UX. לדוגמא, מעצבי אתרים מנוסים שלך יוכלו להיכנס לתפקיד עיצוב UX כדי להבטיח את השימושיות של האתר שלך.

תוכלו לשכור סוכנות או אתרים לעיצוב אתרים שיש להם צוות מעצבי אתרים

מפתחים ומשווקים שיכולים לדאוג לכל דבר, החל משלב הרעיון ועד לאתר המוגמר. פרילנסרים זקוקים לכישורי תכנות נוספים, בעוד שמעצבי אתרים המועסקים באמצעות סוכנות עשויים לעבוד עם צוות הכולל מתכנתים ומעצבים גרפיים. מעצבי אתרים פרילנסרים מנוסים מספיק כדי להציע שירותים נוספים מחוץ לעיצוב.

לכן, מעצבי אתרים צריכים לדעת את שפת התכנות ולקבל שיתוף פעולה טוב יותר עם מפתחי אתרים והבנה טובה יותר של תהליך עיצוב אתרים.

בסופו של דבר

מעצב האינטרנט של גוגל מאפשר לך לעצב מגוון רחב של מודעות אינטרנט מבלי לכתוב שורת קוד, וזה יתרון גדול. אין ספק שזה כלי עיצוב שימושי שכל חברת עיצוב אתרים יכולה להשתמש בו בלי לבלגן את הקוד. זכור שאתה זקוק למעצב שהוא גם מפתח אתרים כדי להפוך את עיצובי האינטרנט שלך למציאות. כאשר אתה מקבל mockup או wireframe המסופק על ידי מעצב האינטרנט, אינך זקוק למפתחי האינטרנט החזיתיים לצורך קידודו.

זה אומר שאתה לא צריך לשכור מעצב אתרים או מפתח אתרים, מה שמוסיף לעלות. המחירים והאיכות של מעצבי אתרים גבוהים בהרבה, אז קחו בחשבון שהמעצב צריך לבנות אתר מותאם מאפס כדי לענות על הצרכים שלכם.

עם זאת, מרבית מעצבי האתרים עוסקים בתכנון ופיתוח אתרים. אתה פשוט יוצר את העיצוב של הקצה הקדמי של דף אינטרנט ומשאיר את הקידוד לקצה הקדמי ולמפתחי הקצה האחורי.

באחריותו של מעצב האתרים לעצב את התמונה הכוללת של האתר באמצעות תמונות

HTML, CSS ו- JavaScript. מעצבי האינטרנט אחראים לכל ההיבטים הוויזואליים, כולל הפריסה, הצבעים והטיפוגרפיה של אתר. על מעצבי אתרים להיות בעלי כשרון אסתטי רב ויכולת לגרום לאתר להיראות יפה. הם האחראים על עיצוב אתרים ויזואלי, לא המפתחים או מפתחי החזית.

אתה יוצר את התוכן, מארגן את המידע, מעצב את הפריסה והתוכן של אמצעי המדיה באינטרנט ומעצב ומארגן את המידע. לאחר מכן אתה אחראי על תכנון חוויית המשתמש, כגון העיצוב, הפריסה, הניווט, ממשק המשתמש והיבטים אחרים של אתר.

לפעמים מעצבי אתרים יוצרים אנימציות כמו FLASH

JS ו- CSS, ולפעמים הם צריכים ללמוד שפות תכנות ממפתחי אתרים. מעצבי אתרים טובים יותר בעיצוב מקצועי מאשר מעצבים גרפיים, אך לא תמיד יש להם ידע בעבודה בעיצוב אתרים ובעיצוב גרפי, כך שהיקף הידע שלהם ישתנה ממעצב אתרים אחד למשנהו.